Friday, May 24, 2024
HomeUncategorizedShkodër/ Makina përplas 8 vjecarin, dërgohet në spital...

Shkodër/ Makina përplas 8 vjecarin, dërgohet në spital…

-

 

Një fëmijë 8 vjeç është aksidentuar pasditen e sotme në Shkodër.

Drejtuesi i mjetit është ndaluar nga policia, ndërsa i mituri u dërgua në spitalin rajonal dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 15:30 në aksin rrugor Shkodër -Shirokë, mjeti tip Toyota, me drejtues shtetasin Z. H. 32 vjeç banues në fshatin Postribë, ka përplasur lehtë, shtetasin e mitur Z. K. 8 vjeç, i cili ka marrë plagë të lehta dhe po merr mjekim në Spitalin Rajonal Shkodër

Vijojnë veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts