Thursday, June 13, 2024
HomeAktualitetGrabitet shkolla “Ismail Qemali’ në Shkodër

Grabitet shkolla “Ismail Qemali’ në Shkodër

-

Shkolla 9 vjecare “Ismail Qemali” nje nga shkollat me ne ze te Shkodres eshte grabitur ne oret e para te mengjesit te sotem.Persona te paidentifiuar kane arritur te hyjne brenda ambjenteve te shkolles, dhe objektiv ka qene salla e kodimit e informatikes nje investim i ri ne kete shkolle. Por ato nuk kane arritur te hapin deren e salles duke arritur te marrin vetem disa sende te sanitareve dhe nje laptop ne nje nga ambjentet e hapura te godines se shkolles.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts