Wednesday, November 29, 2023
HomePolitikë''S’ka më kohë!'' Beci takim me banorët e rrethinave: Duhet përmirësuar cilësia...

”S’ka më kohë!” Beci takim me banorët e rrethinave: Duhet përmirësuar cilësia e jetes së secilit prej tyre…

-

 

Benet Beci kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Shkodrës ka vijuar me takimet elektorale me banoret e rrethinave. Permes nje postimi ne rrjetin social ”Facebook” shkruan se tashme ska me kohe pas banoret jane lodhur me fjalet dhe premtime te cilat harrohen sapo mbaron fushata.

Postimi i plote

Në Rrethina, banorët kanë halle, por kanë edhe shpresë. Ata janë lodhur me fjalë, me premtime, me harresat sapo fushata mbaron. Duhet punë për të përmirësuar cilësinë e jetes së secilit prej tyre, duhet punë për secilin prej tyre për ekonomi më të mirë familjare. Duhet punë. S’ka më kohë! #shkodraepara #shkodrapozitive

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts