Wednesday, February 21, 2024
HomeAktualitetRama: Intervistë me një personazh që pakkush ia ka dëgjuar emrin

Rama: Intervistë me një personazh që pakkush ia ka dëgjuar emrin

-

MIRËMËNGJES 
dhe me Episodin 5 të podkastit FLASIM që mund ta dëgjoni, me të ftuar një personazh që pakkush ia ka dëgjuar emrin ndonjëherë, por që shumëkush do t’ia mësojë në vitet që kemi përpara, ju uroj fundjavë të mbarë“, shkruan Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts