Tuesday, June 6, 2023
HomeAktualitetDita nis me mot të kthjellët, por ja çfarë rezervon mesdita

Dita nis me mot të kthjellët, por ja çfarë rezervon mesdita

-

Dita e sotme nis me mot të kthjellët por pas mesditës priten reshje shiu.

Pjesa e dytë e ditës do të sjellë vranësira të shoqëruar me shira të dobët dhe lokal në pjesën më të madhe të vendit, duke përjashtuar zonat bregdetare ku vranësirat bëhen të dukshme por nuk priten reshje.

Temperaturat e ajrit do të mbeten konstante në mëngjes por do të rriten lehtë në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 10°C deri në 28°C.

Era do fryjë mesatarisht me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi veriperëndimor krijuar në brigjet det dallgëzim mbi 3 ballë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,803FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts