Wednesday, February 21, 2024
HomeAktualitetCNN rendit Shqipërinë mes 12 destinacioneve turistike. Kryeministri: Eksperiencë unike për 2023

CNN rendit Shqipërinë mes 12 destinacioneve turistike. Kryeministri: Eksperiencë unike për 2023

-

Kryeministri Edi Rama, ka ndarë paraditen e sotme përmes një postimi në “Facebook”, artikullin e CNN, ku Shqipëria quhet “Perlë e Mesdheut”.

Bashkangjitur me postimin, Rama ka shkëputur një pjesë nga artikulli i CNN, ku gjiganti mediatik botëror e rendit Shqipërinë mes 12 destinacioneve për t’u vizituar këtë verë, si atraksion i turizmit të qëndrueshëm, mes bregdetit fantastik, natyrës dhe trashëgimisë kulturore, duke ofruar eksperiencën unike të pushimeve për vitin 2023.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts