Sunday, December 10, 2023
HomeAktualitetDrejtoi dje Këshillin e Sigurimit në OKB, Rama nxjerr albumin e fotove:...

Drejtoi dje Këshillin e Sigurimit në OKB, Rama nxjerr albumin e fotove: Dita më krenare për Shqipërinë

-

Shqipëria e përfaqësuar nga kryeministri Edi Rama drejtoi dje mbledhjen e Këshillit të Sigurimit të OKB-së.

Ndërkohë, ditën e sotme kreu i qeverisë shqiptare ka postuar në rrjetet sociale fotot nga mbledhja dhe takimet që ai pati në OKB.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me FotoALBUMIN e ditës më krenare të Shqipërisë në historinë e marrëdhënieve tona ndërkombëtare, ju uroj një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts