Çfarë po ndodh në bregdet? Berisha publikon videon: Helikopteri mbi një orë mbi fshat

0
48598

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të dërguar nga qytetari dixhital ku duket një helikopter që lëviz mbi një fshat megjithëse moti është i keq.

Në mesazh qytetari thotë se në fshatin Gotull të Adriatikut ka më shumë një orë që një helikopter bën manovra dhe fluturon pranë shtëpive. Bëhet fjalë për një zonë në kufi mes rrethit të Kurbinit dhe Durrësit.

STATUSI I BERISHËS
Helikopteri viziton fshatin Gotull?
Lexoni mesazhin dhe shikon videon e qytetarit dixhital! sb
“Përshëndetje Dr. Në fshatin Gotull të Adriatikut afër Ishmit ka më shumë se një orë 10 ulje ka helikopteri”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here