Sunday, July 25, 2021

Të dehur në timon, pa patenta dhe me shpejtësi ‘skëterrë’, Policia...

Policia e Shtetit ka publikuar masat e ndërmarra gjatë 24 orëve të fundit, ndaj shoferëve që nuk respektojnë kodet e qarkullimit rrugor. Në njoftimin zyrtar,...

Të dehur në timon, pa patenta dhe me shpejtësi ‘skëterrë’, Policia...

Policia e Shtetit ka publikuar masat e ndërmarra gjatë 24 orëve të fundit, ndaj shoferëve që nuk respektojnë kodet e qarkullimit rrugor. Në njoftimin zyrtar,...

Të dehur në timon, pa patenta dhe me shpejtësi ‘skëterrë’, Policia...

Policia e Shtetit ka publikuar masat e ndërmarra gjatë 24 orëve të fundit, ndaj shoferëve që nuk respektojnë kodet e qarkullimit rrugor. Në njoftimin zyrtar,...

Covid në Shqipëri/ Asnjë humbje jete, 22 raste të reja

Nisur nga konfirmimi i qarkullimit të variantit Delta në Shqipëri, MSHMS apelon qytetarët të vaksinohen sa më parë, për të frenuar përhapjen e virusit...

Velipojë, 40-50 vizita në ditë, Vocaj: Asnje rast pozitiv me covid...

Teksa jemi ne pikun e sezonit turistik, ne plazhin e Velipojes çdo dite i drejtohen qendres shendetesore te pakten 30-40 pushues. Virozat me te...

Komuna e Tuzit! Camaj: Asnje qeveri nuk ka vullnet te mire,...

Shqiptarët e Malit të Zi vijojnë të jenë të harruar nga ana e shtetit amë. Komuna e Tuzit është një prej këtyre njësive që...

Konfirmimi i variantit Detla në Shqipëri, Manastirliu: Respektoni me rigozitet masat,...

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka reaguar pas lajmit se varianti Delta i virusit po qarkullon në Shqipëri. Nëpërmjet një statusi në rrjete sociale, ajo...

Aksidenti tragjik në Kroaci, kryeministri Rama: Çfarë fatkeqësie pikëlluese! Lutem që...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas aksidentit tragjik në Kroaci, ku një autobus i nisur nga Gjermania për në Prishtinë doli nga rruga dhe...

Mbyllja 1 javore në pikun e turizimit në Mal të zi,...

Si pasojë e ndryshimit të situatës epidemiologjike, Mali i Zi ka marrë vendim që të ndalojë punën klubeve të natës dhe diskotekave, edhe në...

1 javë, 3 mijë vaksinime, operatorët turistik ende të pa ndërgjegjësuar

  Që nga e hëna kur nisi java e hapur e vaksinimit në Shkodër janë aplikuar rreth 3 mijë doza. Bluzat e bardha janë të...

Artikujt e fundit