Denoncimi i ish kryeministrit Sali Berisha

0
1428

Përmes një statusi në ‘Facebook’ ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një ish- oficer i Krimeve që sipas tij ka drekuar me Moisi Habilaj i arrestuar në Itali si pjesë e një bande të trafikut të drogës dhe që është një kushëri i largët i ish- ministrit Saimir Tahiri.

 

 

Berisha thotë se në foton e publikuar shihet ish- oficeri i krimeve Sokol Bode tashmë i emëruar si shef përgjimesh në Shkodër duke drekuar me Habilajt, ndërsa sipas tij lidhjet e narkotrafikut me policinë janë skandaloze.

Statusi i Sali Berishës:
Ne narkoshtetin e Norieges, narkobandat kane kumbaret e tyre ne pergjimet e policise. Ato na pergjojne ne. Ky eshte narkoshteti! Vetem rrezimi i Norieges dhe narkoshtetit te tij eshte zgjidhja e vetme!
Ja se cfare shkruan qytetari dixhital! sb

22528320_885903484903893_1509445661936969709_n

alibeaj-2

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here