Prokuroria nis hetimet mbi pasurine per tre ish-zyrtaret e policise

0
716

Krahas hetimit penal për tre ish-drejtuesit e policisë së Vlorës të cilët dyshohet se kanë ndihmuar grupin e Habilajve në kultivimin dhe trafikun e kanabisit, ka nisur edhe një hetim pasuror. Sipas informacioneve që vijnë nga Prokuroria e Krimeve të Rënda mësohet se për tre ish-drejtorët e policisë ka nisur një hetim pasuror.

 

 

Jaeld Çela, Gjergj Kohilës, ish-Shefi i Sektorit të Luftës Kundër Krimit të Organizuar dhe Sokol Bodes, ish-shefit të Policisë Kufitare në Dhërmi do t’u hetohet pasuria.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here