Bamir Topi dhe Hashim Thaçi festojnë sot ditëlindjet, ja sa vjeç mbushin…

0
646

 

Ditë e veçantë kjo e sotmja për Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe ish-presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi.

Ata festojë ditëlindjet në një ditë.

Mësohet se Presidenti i Kosovës, feston 50 vjetorin. Ndërsa, ish Presidenti Topi sot mbush 61 vjeç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here