Makina perplas 12 vjeçarin ne Tirane

0
614

Një makinë ka përplasur një 12-vjeçar teksa ecte me bicikletë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se fëmija është plagosur nga përplasja, ndërkohë që drejtuesi i mjetit është ndaluar nga policia.

Aksidenti ndodhi pranë bulevardit Dëshmorët e Kombit gjatë kohës që 12-vjeçari po kalonte me biçikletë pranë vijave të bardha.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon pë zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here