Drogë nga Shqipëria në Greqi, pranga 3 trafikantëve shqiptare

0
519

Tre shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia helene pasi akuzohen se sillnin sasi të madhe kanabis nga Shqipëria në Greqi.

Bëhet e ditur se policia sekuestron 45 kg kanabis, 3 makina, 1.600 euro dhe 2.400 leke.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here