Tuesday, June 25, 2024
Home Politikë Paloka: Mandatin dhe imunitetin e Tahirit e mbante Rama

Paloka: Mandatin dhe imunitetin e Tahirit e mbante Rama

0
1057

Nënkryetari i PD< Edi Paloka ka reaguar pas dorëzimit të mandatit të deputetit të ish-ministrit Saimir Tahiri. Në një reagim të shkurtër në FB, Paloka thotë se u konfirmua nje prej te vertetave te deklaruara nga PD: mandatin dhe imunitetin e Tahirit e mbante Rama.

Reagimi i Palokës

Sot u konfirmua nje prej te vertetave te deklaruara nga PD: mandatin dhe imunitetin e Tahirit e mbante Rama.

Shume shpejte do vertetohet fakti tjeter i denoncuar nga PD: Rama kapi prokurorine dhe gjykatat per te shpetuar Tahirin dhe koken e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here