Arrestohet në Rinas 42-vjeçari me heroinë nëpër xhepa

0
740

Ka tentuar të dalë nga Shqipëria nëpërmjet Aeroportit të Rinasit, me heroinë me vete, por 42-vjeçari është arrestuar nga Policia.

Burimet e Policisë Vendore saktësojnë se u arrestua në flagrancë H. H,, 42 vjeç pasi në Rinas, gjatë kontrollit fizik, ju gjet e bllokua në cilësinë e provës materiale 3.6 gr. lëndë narkotike e dyshuar heroinë, dy telefon celularë, dhe një sasi parash.

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë – Seksioni për narkotikët

Më datë 05. 10. 2018, u arrestua në flagrancë shtetasi H. H,, 42 vjeç pasi në Rinas, gjatë kontrollit fizik, ju gjet e bllokua në cilësinë e provës materiale 3.6 gr. lëndë narkotike e dyshuar heroinë, dy telefon celularë, dhe një sasi parash. Neni 283/1 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here