Wednesday, February 21, 2024
Home Politikë Basha paralajmëron: Nesër fakte për skemën e hajdutërisë te Unaza e Re

Basha paralajmëron: Nesër fakte për skemën e hajdutërisë te Unaza e Re

0
579

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka paralajmëruar fakte dhe dokumenta për skemën e hajdutërisë, siç e quan ai, te Unaza e Re.

Në një status në Facebook, Basha thotë se për të mbushur xhepat, Rama nuk ndalet para lotëve të fëmijëve.

Reagimi i Bashës

Kryehajduti për të mbushur xhepat e tij nuk ndalet para lotëve të fëmijëve, as para shtëpive të njerëzve dhe as para simboleve kombëtare. Pse u hoq Shqiponja? Ç’aferë fshihet pas shkatërrimit të 300 shtëpive te Astiri? Nesër me fakte e dokumenta skema e hajdutërisë te Unaza e Re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here