Saturday, June 3, 2023
HomeAktualitetPerurohet Zyra e Komunikimit me Zgjedhesit te Kuvendit

Perurohet Zyra e Komunikimit me Zgjedhesit te Kuvendit

-

Perurohet Zyra e Komunikimit me Zgjedhesit te Kuvendit
Te pranishem Zv/ambasadori i Prezencës së OSBE në Shqipëri, Robert Wliton, nenkryetarja e parlamentit Valentina Leskaj, kryebashkiakja Ademi dhe deputetet e qarkut Shkoder mes te cileve edhe deputeti Agron Çela

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,796FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts