Wednesday, April 17, 2024
HomeAktualitet“Trafikantët dhe killerat bëjnë ligjin ne Shkoder me keq se në Elbasan”,...

“Trafikantët dhe killerat bëjnë ligjin ne Shkoder me keq se në Elbasan”, denoncon ish kryeministri Berisha

-

Ai tha se Shqipërinë e kanë ka kapur krimi dhe bandat. Berisha tha se një qytet i kapur nga bandat më keq sa edhe Elbasani është Shkodra. ” Dua tu them se ajo që shpërtheu në Elbasan dy herë, në mos tre, më agressive është në Shkodër. Qytet nga i cili po ikin biznesmenët, po ia dorëzojnë krimit. Në Shkodër bëjnë ligjin killer dhe trafikantë”.

Berisha: “Ajo që shpërtheu në Elbasan, dy herë mos të them tre herë më agresië është në Shkodër. Qytet nga i cili po ikin biznesmenë, po i dorëzojnë krimit bizneset sepse serial-killerat dhe trafikantët në Shkodër bëjnë ligjin në çdo sekondë të 24 orëshit. Vlorën e patë  vetë në çkatandisje është. Më pyetet për deklaratën. Deklarata është kjo: Shqipëria ka një kryetar të meduzës së krimit të organizuar, Edi Rama.  Çdo deklaratë i jep strehë atij që është koka e meduzës. Për mua kryekumbara i Shqipërisë është Edi Rama.Sepse kur ju kërkua të mos vendosë Artur Bushin e vendosi, u tha shqiptarëve se burrë më të ndershëm se Elvis Rroshi nuk ka. Është Rama që ka zonën e vetë Vlorën. Është Edi Rama që ato 5 vota që merr në Shkodër i merr përmes bandave të krimit. Është Rama që mbushi parlamentin me vrasës, trafikant, familjarë të së cilit, vëllai Olsi ka kaluar disa herë kyufrin me makinën e famshme të kokainës. Nëse flasim për krimin duhet të flasim për Edi Ramën, nëse nuk flasim për Edi Ramën dhe krimin atëherë mbrojmë Edi Ramën.

j2dwvg1n581672d917017_2400_1400_C_75 copy

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts