Kryeministri uron shqiptaret nga Vlora per 105 vjetorin e Pavaresise

0
826

Sot është 105 vjetori i Pavarësisë, dhe të gjithë shqiptarët janë në festë. Një urim e ka bërë edhe kryeministri Edi Rama në Facebook.

 

 

Nga Vlora, me një fotomontazh të flamurit të Shqipërisë e Kosovës të ndërthurur bashkë, Rama i uron të gjithë qytetarëve shqiptarë.

“Të gjithë shqiptarëve kudo janë, nga Vlora u uroj GËZUAR 105 VJETORIN E PAVARËSISË SË SHQIPËRISË,” shkruan ai në Facebook.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here