Tuesday, June 25, 2024
Home Aktualitet Gjyqi për Shullazin, refuzon të dëshmojë avokati i Ylvi Beqes

Gjyqi për Shullazin, refuzon të dëshmojë avokati i Ylvi Beqes

0
629

Është zhvilluar edhe sot seanca e ardhës për Emiljano Shullazin, ku është paraqitur dëshmitari i mbrojtjes avokati Roland Samarxhi.

Ai  tha se vazhdon të jetë avokat i Ylvi Beqes dhe për këtë arsye refuzoi të dëshmojë.

Prokuroria lexoi deklarimet e dhëna gjatë hetimit nga dëshmitari Jani Zaka. Në deklarime Zaka ka rrëfyer takimin me Shullazin, ku ai i ka kërkuar të sqarohet për pronësinë e parkingut me F.Sinanajn.

Avokatet ripërsërisin kërkesën për administrimin e hyrje-daljeve nga sistemi TIMS të Ylvi Beqes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here