Rama takon aktorin Leonardo DiCaprio: Na lidh mbrojtja e Vjosës

0
772

 

Në Glascow të Skocisë aty ku po zhvillohet Samiti COP-26 për klimën, kryeministri Edi Rama është takuar me aktorin Leonardo DiCaprio. Vetë kreu i qeverisë ka publikuar një foto nga takimi që ka zhvilluar me DiCaprion. ”Kur je komshi me Leonardo DiCaprio dhe të lidh mbrojtja e Vjosës”,-shkruan Rama.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here