Thursday, February 29, 2024
HomeAktualitet“S’mban më ujë pilafi!” Qytetarët organizohen sërish në protesta për rritjen e...

“S’mban më ujë pilafi!” Qytetarët organizohen sërish në protesta për rritjen e çmimeve

-

Rikthehen protestat në vend kundër rritjes së çmimeve. Qytetarët kanë organizuar lëvizjen përmes thirrjeve në rrjetet sociale dhe të mërkurën pasdite do të mbajnë një protestë.

Në njoftim thuhet se protesta do të mbahet pas dy ditësh në orën 18:00.

Në njoftim thuhet se protesta do të nisë nga sheshi Skënderbej dhe më pas qytetarët pritet të marshojnë drejt kryeministrisë. “S’mban më ujë pilafi. Protestë kundër rritjes së çmimeve”, thuhet në njoftimin e shpërndarë në rrjet.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts