Saturday, April 20, 2024
HomeArsimMeta: PL mbështet maksimalisht protestën! Investimi më strategjik të rinjtë!

Meta: PL mbështet maksimalisht protestën! Investimi më strategjik të rinjtë!

-

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta është takuar me koordinatorin për universitetet dhe studentët,. Në një reagim në Facebook, Meta shprehet se mbështetja e Partisë së Lirisë për protestën nuk do të mungojë dhe se pa arsim nuk ka zhvillim.

Satusi:

Kënaqësi ta nisja sot punën duke takuar Koordinatorin për Universitetet dhe Studentët, Kristian Kina. E sigurova se mbështetja e Partisë të Lirisë do të jetë maksimale sot në opozitë dhe nesër në qeverisje. Për ne nuk ka Zhvillim pa Arsim. Investimi më strategjik për ne do të jetë për arsimin dhe të rinjtë!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts