Wednesday, April 17, 2024
HomeUncategorizedKryeministri Rama në Stamboll, takon presidentin Erdogan

Kryeministri Rama në Stamboll, takon presidentin Erdogan

-

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga zëvendëskryeministrja Belinda Balluku, ndodhet sot në Turqi për të marrë pjesë në TRT World Forum.

Në fotot e publikuara në Facebook shfaqet pranë presidentit Erdogan.

“TRT World Forum është një platformë e njohur për cilësinë e debateve mbi axhendat globale dhe rajonale, e cila mbledh çdo vit në Stamboll politikëbërës e vendimmarrës të lartë”, shkruan Rama në Facebook.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts