Sunday, February 25, 2024
HomeUncategorizedMoti për ditën e sotme, e premte 7 prill 2023

Moti për ditën e sotme, e premte 7 prill 2023

-

SHMU njofton se vendi ynë ditën e premte do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme.

Orët me diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit e vranësirat pritet të jenë të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore në orët e mesditës. Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare deri në 8m/sek,duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jonë të jetë i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:
Në zonat malore 0 deri në 7ºC
Në zonat e ulëta 5 deri në15
Në zonat malore 5 deri në 18ºC

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts