Sunday, October 1, 2023
HomeAktualitetTë shtëna me armë zjarri në Shkodër, vritet një person, detajet e...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, vritet një person, detajet e para

-

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar rreth mesditës në Shkodër, ku raportohet për një viktimë me inicialet P.V . Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Skënderbeg’.

Deri më tani nuk dihen detajet rreth ngjarjes në fjalë, por policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Paraprakisht raportohet se të shtënat me armë kanë ardhur nga një banesë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,876FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts