Sunday, February 25, 2024
HomeAktualitetKryeministri Rama ndan me ndjeksit hapësirë e re multifunksionale me 3 fusha...

Kryeministri Rama ndan me ndjeksit hapësirë e re multifunksionale me 3 fusha sportive në Lezhë

-

Postimi i plote:

Këtë verë fëmijëve dhe të rinjve të Lezhës do iu shtohet një hapësirë e re multifunksionale me 3 fusha sportive, tenis, basketboll dhe volejboll, me shatërvane, kënd lojërash e sipërfaqe të gjelbër pjesë e projektit “Dua të Luaj” i shtrirë në disa qytete të vendit

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts