Sunday, April 21, 2024
HomesocialeThe Sun: Shqipëria, Maldivet e Europës/ Rama: Një tjetër yll i shtohet...

The Sun: Shqipëria, Maldivet e Europës/ Rama: Një tjetër yll i shtohet Shqipërisë…

-

 

Shqipëria është në qendër të mediave të mëdha në Europë, si një sygjerim për turistët e huaj në lidhje me sezonin veror. Kryeministri Edi Rama ka publikuar një shkrim të botuar te britanikja “The Sun” ku e krahason bregdetin e Ksamilit me Maldivet.

”Një tjetër yll i shtohet Shqipërisë nga mediat ndërkombëtare që e quajnë “Maldivet e Europës” dhe është i mirënjohuri “The Sun” i cili përshkruan ujërat e bruzta dhe tonet e portokallta të perëndimit në Ksamil, por edhe komoditetin e standardet e larta të shërbimeve që vizitorët britanikë i vlerësojnë në Shqipëri”,-shkruan Rama.

Në shkrim tregon për eksperiencën e një bloggereje e cila ka udhëtuar në Ksamil dhe e ka parë si mundësi shumë e mirë për të kaluar pushimet dhe për të shijuar bukuritë e tij.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts