Wednesday, July 17, 2024
HomeAktualitetRama: Qytete, plazhe dhe peizazhe më të pastra për të pritur turistët

Rama: Qytete, plazhe dhe peizazhe më të pastra për të pritur turistët

-

Sezoni turistik këtë vit ofron mjedis më të pastër për vizitorët, falë punës së kryer prej muajsh tashmë për mbledhjen e mbeturinave të hedhura vend e pa vend dhe sistemimit të peizazheve.

Kryeministri Edi Rama ndau sot në rrjetet sociale momente nga aksioni i pastrimit në disa qytete të vendit.

“Pylli i Sodës, Pylli i Semanit, Shiroka, Plazhi i Talës, Kalaja e Beratit, zonat e plazhit, qytetet e rrugët kryesore, peizazhet, janë më të pastra për ne dhe gati për të pritur turistët”, tha Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts