Wednesday, February 21, 2024
HomeAktualitetRikonstruktohen godinat e Qytetit Studenti, Rama: Gati për 600 studentë

Rikonstruktohen godinat e Qytetit Studenti, Rama: Gati për 600 studentë

-

Kryeministri Edi Rama ka ndarë ditën e sotme foto nga rikonstruksioni i godinave në Qytetin e Studentit.

“MIRËMËNGJESI dhe me godinat e reja në Qytetin Studenti, gati për 600 studentë me kushte dhe hapësira shumë më të mira se më parë, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts