Wednesday, November 29, 2023
HomeAktualitetHumbi betejën me COVID-19 3 vite më parë, Kuvendi mban një minutë...

Humbi betejën me COVID-19 3 vite më parë, Kuvendi mban një minutë heshtje në kujtim të Marko Bellos

-

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu ka bërë kërkesë të veçantë në kujtim të ish-ministrit dhe ish-deputetit Marko Bello, i cili u nda nga jeta 3 vite më parë.

Ai kërkoi në shenjë respekti për figurën e Bellos, që të mbahej një minutë heshtjeje.

Të gjithë deputetët u ngritën në këmbë ndërsa kujtuan Bellon dhe kontributin e tij në politikë dhe jo vetëm. Kujtojmë se Bello humbi jetën pas betejës me COVID-19.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts