Sunday, June 16, 2024
HomeAktualitetTonin Vocaj dhe Policia e Tiranës mbërrijnë në Parlament për të mbledhur...

Tonin Vocaj dhe Policia e Tiranës mbërrijnë në Parlament për të mbledhur provat pas kaosit e tymueseve

-

Pas seancës plenare që shkaktoi kaos dhe tymuese, forcat e policisë së Tiranës kanë mbërritur në Parlamentin e Shqipërisë.

Drejtori i Policisë së Tiranës, Tonin Vocaj i shoqëruar me një grup policësh hynë nga pjesa e pasme e Parlamentit. Ende nuk dihet nëse policia do të ngrejë ndonjë akuzë për deputetët e opozitës.

Efektivët po këqyrin vendin e ngjarjes për shkak të flakadanëve që u hodhën në seancës. Seanca kaotike u shoqërua me tensione.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts