Friday, May 24, 2024
HomesocialeSeminar me bizneset ne shkollen "Arben Broci"

Seminar me bizneset ne shkollen “Arben Broci”

-

Ministria e Punes dhe Çeshtjeve Sociale, seminar me biznesmenet ne shkollen ” Arben Broci”. Objekti i seminarit jane kerkesat e biznesit ne pershtatje me tregun e punes dhe pergatitja e punonjesve te kualifikuar

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts