Sunday, December 10, 2023
HomePolitikëBasha mbledh krerët e rretheve dy ditë para protestës. Ja porositë e...

Basha mbledh krerët e rretheve dy ditë para protestës. Ja porositë e tij

-

Ka zgjatur vetëm një orë mbledhja e kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe kryetarëve të degëve të PD-së në rrethe.

Burime brenda mbledhjes bën me dije për se kryedemokrati iu ka kërkuar angazhimin maksimal për protestën e së hënës.

Protesta e Partisë Demokratike kundër zgjedhjes së Kryeprokurorit të Përkohshëm do të mbahet ditën e hënë në orën 9:30. Në mbështetje të PD është edhe Lëvizja Socialiste për Integrim.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts