Friday, September 30, 2022
HomePolitikëPas skandalit me pagat, Rama firmos me amerikanët për forcimin e sigurisë...

Pas skandalit me pagat, Rama firmos me amerikanët për forcimin e sigurisë së sistemeve digjitale

-

Një ditë pas vendimit të Këshillit të Ministrave, në Kryeministri u firmos sot marrëveshjen për forcimin e sigurisë së sistemeve digjitale në vend me kompaninë e mirënjohur amerikane, “Jones International”, drejtuar nga një personalitet i madh i ushtrisë dhe i politikës amerikane, James Logan Jones Jr, Gjeneral me katër yje i Korpusit të Marinës së Shteteve të Bashkuara, ish-Këshilltar i Shtëpisë së Bardhë për Sigurinë Kombëtare, Komandant i Trupave të Marinsave, Komandant i Komandës Europiane të SHBA-ve dhe Komandant Suprem i Aleatëve në Europë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,508FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts