Friday, September 30, 2022
HomePolitikëPresidenti Meta uron një të diel të bukur me nje foto nga...

Presidenti Meta uron një të diel të bukur me nje foto nga Shkodra

-

Presidenti Ilir Meta ka publikuar mengjesin e sotem nje foto nga qyteti i Shkodres, ne vendin ku bashkohen Drini dhe Buna .

”Nga ku bashkohen Buna dhe Drini, ju uroj një të diel të bukur dhe të bashkuar me familjen tuaj” , shkruan Ilir Meta

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,508FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts