Tuesday, January 31, 2023
HomePolitikëKryeministri Rama: Në Berlin për një bashkëbisedim me parlamentarë

Kryeministri Rama: Në Berlin për një bashkëbisedim me parlamentarë

-

Kryeministri Edi Rama njëherësh dhe kryetar i Partisë Socialiste të Shqipërisë ndodhet për një vizitë zyrtare në Berlin.

I ftuar nga fondacioni Körber-Stiftung, kryeministri Rama do të marrë pjesë në një bashkëbisedim me parlamentarë të të gjitha forcave politike në Bundestag.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,686FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts