Friday, September 30, 2022
HomePolitikëKryeministri në Panairin e Punës: Ofrohen 1500 vende të lira nga 63...

Kryeministri në Panairin e Punës: Ofrohen 1500 vende të lira nga 63 bizneset më të mëdha në rajon

-

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë sot në Panairin e Punës dhe Aftësive në Durrës. Rama shkruan se janë 1,500 vende të lira pune që ofrohen nga 63 bizneset më të mëdha në rajon.

Bëhuni pjesë e këtij panairi dhe zgjidhni profilin që ju përshtatet për të ndërtuar të ardhmen tuaj, të sigurt”, shprehet Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,508FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts