Tuesday, October 4, 2022
HomePolitikë“Biden deklaron rënie rekord të çmimit të naftës”, Vasili: I vë vulën...

“Biden deklaron rënie rekord të çmimit të naftës”, Vasili: I vë vulën hajduterisë shtetërore të qeverisë së Edi Ramës

-

 

Deputeti Petrit Vasili teksa tregon një deklaratë të djeshme të presidentit amerikan thotë se Biden thotë se Bordi i Hajduteve te Qeverise se Edi Rames vazhdon të mbajë shumë të lartë çmimin e Naftës.

Përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook  Vasili shkruan se Deklarata e Presidentit Biden i vë vulën hajduterisë shtetërore të qeverisë së Edi Ramës me çmimin e Naftës.

Postimi I plotë:

lg.php.gif

Deklarata e Presidentit Biden, provë asgjesuese e vjedhjes se Qeverise me çmimin e Naftes!!!

Dje Presidenti amerikan Biden deklaroi shumë shumë qartë se çmimi i Naftës është në rënie rekord.

Ndërsa Bordi i Hajdutëve të Qeverisë së Edi Ramës vazhdon të mbajë shumë të lartë çmimin e Naftës.

Maqedonia e ka çmimin vetem 176 leke dhe uljet atje kane qene te vazhdueshme.

Ndërsa në Shqipëri çmimi është plot 221 lekë.

Diferenca është e qartë dhe s’ka asnje justifikim përveç skenarit të vjedhjes që qeveria po zbaton egërsisht kundër shqiptarëve.

Bordi i Hajdutëve vetëm vjedh shqiptarët me çmimin e naftes, faktet flasin vetë.

Bordi i Hajdutëve është thjesht një vegel qorre që përdoret nga Rama për të vazhduar pazarin e madh të bashkëvjedhjeve me oligarkët.

Deklarata e Presidentit Biden i vë vulën hajduterisë shtetërore të qeverisë së Edi Ramës me çmimin e Naftës.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,513FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts