Wednesday, April 17, 2024
HomePolitikëVasili: Arrogant patologjik! Rama kudo ku shkon demonstron imazh të keq të...

Vasili: Arrogant patologjik! Rama kudo ku shkon demonstron imazh të keq të Shqipërisë

-

Deputeti Petrit Vasili, në një reagim në ‘Facebook’ ka komentuar fjalimin e kryeministrit Edi Rama në Asamblenë e KiE-së.

Vasili shkruan se kryeministri Rama ngatërron Strasburgun me Spiropalin, duke shtuar se kudo ku shkon demonstron një imazh të keq dhe të pamerituar të Shqipërisë.

Statusi:

Shkollepaku ngaterron Strasburgun me Spiropalin!

Shkollepaku duke pasur Spiropalin edhe Ballen ne krah ngaterron Strasburgun me Parlamentin e Lindita Nikolles, ku ky mund te zderhallet dhe shkaperderdhet si te doje.

Une kam qene anetar i kesaj Asambleje Parlamentare te Keshillit te Europes per disa vite me radhe.

Por te tilla skena idiote nuk kane guxuar ti bejne perpara asaj Asambleje as perfaqsues te vendeve te njohura per demokraci te kufizuar.

Kudo ku shkon ky vetem prish pune dhe vetem demostron padrejtesisht nje imazh te keq dhe te pamerituar te Shqiperise, qe s’ka asnje lidhje me kete Shkollepak.

Shqiperia ka plot burra e gra, te rinj dhe te reja, qe mund ta perfaqsojne denjesisht kudo dhe eshte krim qe sot perfaqesohet nga nje shkollepak dhe arrogant patologjik si Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts