Saturday, June 3, 2023
HomeAktualitetPas përfundimit të festave të fundvitit, mbi 3 mijë qytetarë pritet të...

Pas përfundimit të festave të fundvitit, mbi 3 mijë qytetarë pritet të largohen nga Porti i Durrësit

-

Mbi 3 mijë shtetas do të largohen këtë të martë nga Porti i Durrësit.

Mësohet se numri i hyrje-daljeve këtë vit është shumë më u ulët se në vitin e shkuar, ku në një ditë numri i emigrantëve që hynin dhe dilnin nga pika kufitare e Durrësit arrinte nga 10 deri në 15 mijë në ditë.

Sakaq nuk raportohet për pritje apo radhë në terminal dhe se në shërbim janë vendosur 22 sportele.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,796FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts