Friday, March 24, 2023
HomePolitikëRama: Gazeta më e madhe amerikane, The New York Times, sugjeron Vjosën...

Rama: Gazeta më e madhe amerikane, The New York Times, sugjeron Vjosën si destianacion për t’u vizituar me patjetër

-

MIRËMËNGJES 😊
dhe me mbretëreshën e lumenjve të Europës në gazetën më të madhe amerikane The New York Times, e cila sugjeron Vjosën ndër të parat në listën e destinacioneve për t’u vizituar me patjetër për këtë vit, duke e cilësuar si bukuri e rrallë, ekosistem unik, që këtë pranverë pagëzohet edhe si Parku i parë Kombëtar i një lumi të egër në Europë, çka e bën vitin 2023, vitin e Vjosës, ju uroj një ditë mbarë“, shkruan kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në Facebook.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,748FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts