Tuesday, January 31, 2023
HomeAktualitetRama: Kolosi mediatik francez reportazh për Thethin e Valbonën

Rama: Kolosi mediatik francez reportazh për Thethin e Valbonën

-

Kolosi mediatik francez “Le Monde” i rikthehet Shqipërisë, këtë herë me një reportazh të dedikuar alpeve tona, Thethit e Valbonës, duke përshkruar një “parajsë të vogël e të gjelbër për alpinistët që kërkojnë shtigje që nuk janë as shumë të rrahura”, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në Facebook, ku ka ndarë dhe reportazhin e medias franceze për vendin tonë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,686FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts