Wednesday, June 7, 2023
HomePolitikëArrestohet 28-vjeçari shqiptar në Greqi, shpërndante doza kokaine dhe hashashi

Arrestohet 28-vjeçari shqiptar në Greqi, shpërndante doza kokaine dhe hashashi

-

Një 28 vjeçar shqiptar është vënë në prangat e policisë greke pasi u kap me drogë. I riu shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet me dije u arrestua pas një operacioni mbrëmjen e së premtes në Nea Moudania të Halkidikit, teksa trafikonte kokainë dhe kanabis në zonë, raportojnë mediat greke.

Në banesë iu gjetën 5.3 gram kokainë, 8.7 gram kanabis të papërpunuar dhe dy peshore elektronike , të cilat iu sekuestruan si dhe dy celularë dhe 300 euro. Ndërkohë, autori u referua në Prokurorinë e Halkidikit për akuzën e trafikut të lëndëve narkotike.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,803FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts