Monday, September 25, 2023
HomePolitikëFletët e votimit për çdo qark të vendit, KQZ publikon renditjen për...

Fletët e votimit për çdo qark të vendit, KQZ publikon renditjen për Kryetar Bashkie dhe Këshillin e Bashkisë

-

 

 

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka publikuar në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Facebook”, fletën e votimit sipas 12 qarqeve të vendit me renditjen përkatëve të Kandidatëve për Kryetar Bashkie dhe fletën e votimit me renditjen për Këshillin e Bashkisë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts