Sunday, October 1, 2023
HomePolitikë“Blu Bradhërs-at prej Shkodre”/ Benet Beci dhe Luiz Ejlli të ftuar në...

“Blu Bradhërs-at prej Shkodre”/ Benet Beci dhe Luiz Ejlli të ftuar në podcastin e Ramës

-

 

Podcast-i i parë që kryesocialisti Edi Rama transmeton pas zgjedhjeve lokale të 14 majit, do të jetë këtë të shtunë me dy super fenomena.

I ftuar është ai që ka surprizuar të gjithë me rezultatet e arrira! Benet Beci është kandidati i parë socialist që do të drejtojë qytetin veriperëndimor në 30 vite demokraci. Krah tij, qëndron fenomeni Luiz Ejlli fitues i BBVIP 2, që e mbështeti socialistin në fushatën elektorale.

Podcast-i i titulluar “Blu Brothërs” transmetohet të shtunën, në rrjetin social “Facebook” të Edi Ramës.

https://m.facebook.com/ediramaal/videos/1429713234532138/

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,876FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts