Monday, September 25, 2023
HomeAktualitetMoti për këtë të dielë, vranësira mesatare

Moti për këtë të dielë, vranësira mesatare

-

Këtë të dielë, pritet të jetë me vranësira mesatare deri të dendura te pasuara nga reshje shiu dhe stuhi me rrebeshe lokale.

Temperaturat minimale do të luhaten 9-16 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rënie 18 -19°C në veri, 22 -24°C në zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit.

Ishujt Britanik, Europa-jugperëndimore dhe Mesdheu moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Skandinavia dhe Evropa verilindore moti do të jetë me diell.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts