Sunday, February 25, 2024
HomeKronikaShkodër/ Aksident në fshatin Beltojë, mbesin të plagosura 3 vajza...

Shkodër/ Aksident në fshatin Beltojë, mbesin të plagosura 3 vajza…

-

 

Nje aksident ka ndodhur pasditen e sotme ne vendin e quajtur Beltoje. Sipas informacioneve paraprake nga aksidenti kane mbetur te plagosura 3 vajza.

Shkodër/ Informacion paraprak.

Në aksin rrugor Shkodër – Lezhë, në fshatin Melgushë, Vau i Dejës, automjeti tip Porsche, me drejtuese shtetasen R.P, 20 vjeçe, ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesja e automjetit shtetasja R.P, dhe shtetasja D. N., 20 vjeçe, të dyja banuese në Mali i Jushit, Vau i Dejes, si dhe shtetasja I. K., 18 vjeçe, banuese në Ukrainë, të cilat janë transportuar për në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të aksidentit

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts