Sunday, October 1, 2023
HomeAktualitetJa parashikimi i motit për sot

Ja parashikimi i motit për sot

-

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave të pasuara nga reshje shiu dhe rrebeshe lokale në mesdite dhe pasdite.

Temperaturat minimale do të luhaten 9-16 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 20 -23 °C në veri, 23 -26°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3- 4 ballë në det të hapur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,876FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts